mobilní aplikace V OBRAZE
Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Sčítanie obyvateľov.pdf (351.37 kB)

SODB leták (79.39 kB)

Asistované sčítanie prostredníctvom mobilných alebo stacionárnych asistentov a kontaktných miest sa bude realizovať až od 1.4.2021 do 31.10.2021.

Elektronické sčítanie obyvateľov Slovenskej republiky sa uskutoční v plánovanom termíne od 15.2.2021 do 31.3.2021. Sčítanie obyvateľov bude plne elektronické, absolútne bezpečné a pohodlné. Obyvatelia sa sčítajú sami, v pohodlí domova a bezpečne, prostredníctvom elektronického formulára, ktorý nájdu na www.scitanie.sk. Vyzývame obyvateľov, aby pomohli pri sčítaní svojim blízkym /seniorom/, ak ich o to požiadajú.

Asistované sčítanie  - obyvateľ využije ak sa nemôže alebo nevie sčítať sám alebo s pomocou svojich blízkych. To znamená, že buď navštívi kontaktné miesto zriadené obcou, kde ho sčíta stacionárny asistent alebo môže telefonicky požiadať o mobilného asistenta, ktorý ho navštívi doma a sčíta ho.

Vzor sčítacieho formulára.pdf (5.04 MB)

KONTAKTNÉ MIESTO PRE SČÍTANIE OBYVATEĽOV:

Nemôžete sa sčítať sami ani s pomocou blízkej osoby?

Navštívte kontaktné miesto, kde Vám náš asistent rád pomôže. V dobe od 3.5.2021 do 13.6.2021 na Obecnom úrade v Ostrove - počas stránkových hodín.

Nemôžete sa dostaviť na kontaktné miesto?

Požiadajte o mobilného asistenta sčítania: Kontakt na obecný úrad v Ostrove: 033/7719771

link na najčastejšie otázky k SODB 2021: https://www.scitanie.sk/mohlo-by-vas-zaujimat/spytali-ste-sa-nas-faq