Navigácia

Obsah

Vianoce v škole

Typ: ostatné
Chceme sa s Vami podeliť o krásnu vianočnú atmosféru, ktorá zavládla v našej základnej škole pred príchodom Vianoc

Potešilo nás, že za nami prišli kamaráti zo škôlky, s ktorými sme si hrali a spievali vianočné koledy. Vzájomne sme si ponúkali vianočné koláčiky, ktoré pribalili maminky a ani tento rok nechýbala vianočná hra o výmene hračiek. A pretože naši školáci sú dobré deti, pod školským vianočným stromčekom si našli veľa darčekov. Potešili lego stavebnice, spoločenské hry, ale aj omaľovánky, či peračníky. Veľkým prekvapením boli tablety, ktoré sa stanú doplnkom vyučovania na rôznych predmetoch. Týmto ďakujeme vedeniu obce Ostrov p. starostovi J. Tkáczovi a poslancom OZ za podporu a snahu vytvárať žiakom a učiteľom školy tie najlepšie podmienky.
Všetkým obyvateľom Ostrova prajeme pokojné, láskyplné a radostné vianočné sviatky.
Žiaci a učiteľky ZŠ Ostrov


Vytvorené: 23. 12. 2016
Posledná aktualizácia: 22. 10. 2017 23:02
Autor: