Navigácia

Obsah

Prevádzka ZŠ a MŠ

Typ: ostatné
Prevádzka ZŠ a MŠ 1Vážení rodičia. Od 8.3.2021 sa v našej obci neotvárajú prevádzky MŠ a ZŠ. Vzhľadom na momentálnu situáciu okolo nás sa snažíme čo najviac chrániť zdravie nás všetkých. Chápeme, že sú rodiny, ktoré by potrebovali tieto služby, ale momentálne to nie je možné.

Vážení rodičia.
Od 8.3.2021 sa v našej obci neotvárajú prevádzky MŠ a ZŠ. Vzhľadom na momentálnu situáciu okolo nás, nepovažujeme za dobré, otvárať prevádzku. Snažíme sa čo najviac chrániť zdravie nás všetkých. Chápeme, že sú rodiny, ktoré by potrebovali tieto služby , ale momentálne to nie je možné a vhodné. Dávame na prvé miesto bezpečnosť a ochranu našich občanov. Veríme, že nás správne pochopíte a nebude nikto za tým hľadať niečo , čo nie je. Verte nám, že by sme boli najradšej ak by sme mohli MŠ a ZŠ otvoriť v plnej prevádzke. Hádam to bude čo najskôr...
Uvidíme, počkáme ako sa bude pandemická situácia v našom okrese vyvíjať a následne zvážime ako ďalej s prevádzkou MŠ a ZŠ.
S pozdravom a porozumením Jozef Tkácz

reg. urad


Vytvorené: 6. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 6. 3. 2021 09:53
Autor: