Navigácia

Obsah

Očkovanie Pfizer pre 60r. a viac

Typ: ostatné
Očkovanie Pfizer pre 60r. a viac 1V mesiaci máj by sa malo v našej obci očkovať na ochorenie COVID-19. Očkovanie bude zabezpečené mobilným očkovacím miestom. Očkovanie je určené pre obyvateľov 60 rokov a viac. Očkovať sa bude vakcínou pfizer. Kto má záujem o takéto očkovanie, treba sa nahlásiť na obecnom úrade do stredy 12. mája.

Vážení občania. V mesiaci máj by sa malo v našej obci očkovať na ochorenie COVID-19. Očkovanie bude zabezpečené mobilným očkovacím miestom. Očkovanie je určené pre obyvateľov 60 rokov a viac. Očkovať sa bude vakcínou pfizer. Kto má záujem o takéto očkovanie, treba sa nahlásiť na obecnom úrade do stredy 12. mája. Je potrebné nahlásiť meno, adresu, rodné číslo. O mieste a čase vás budeme následne informovať. Prípadne kontaktujte priamo mňa buď na tel., alebo mailom. Prosím vás , oslovte svojich rodičov, starých rodičov, susedov...ľudí čo by mohli mať záujem o očkovanie, ale nevedia si to osobne zabezpečiť. Samozrejme očkovanie je DOBROVOĽNÉ a BEZPLATNÉ. Jozef Tkácz


Vytvorené: 10. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 5. 2021 11:12
Autor: